برنامه هفتگی رعنااستوری

1111111111111

برنامه هفتگی رعنااستوری

هزاران درود خدمت همراهان همیشگی رعنااستوری

این هفته با دو موضوع کاربردی و مهم در حوزه پرورش کودک همراه شما خواهیم بود.

بخش اول، مقاله‌ای مهم در حوزه استفاده کودک از اینترنت و فضای مجازی بود، که به همراه آن لینک ده مرورگرتخصصی کودک، برای شما عزیزان ارایه شد.

شما با استفاده و نصب این مرورگرها بر روی موبایل و تبلت و یا کامپیوتر مورد استفاده کودک خود خواهید توانست نحوه استفاده فرزندتان را کنترل و دسترسی‌های او را به فضای مجازی محدود کنید.

بخش دوم، مقاله‌ای تخصصی  در مورد کودکان خجالتی، و کمرویی در کودکان است که در چند بخش تقدیم شما خواهد شد. مبحث و موضوع کودک خجالتی و کمرو بسیار مورد توجه خانواده‌ها بوده و هست.

متاسفانه برخورد غلط با کودکانی که این خسیسه‌ی رفتاری را دارند ، آسیب‌های جبران‌ناپذیری به کودک و آینده کودک وارد می‌کند. گاهی بیماری‌های خاص همچون اتیسم یا کم‌شنوایی می‌تواند خسیسه‌ی کمرویی را در کودک پررنگ‌تر کند و به آن دامن بزند. حتما این مقاله را مطالعه کنید و نظرات و پیشنهادات سازنده خود را برای ما بنویسید .

همچنین درطول هفته هر شب داستان صوتی به همراه متن داستان برای کودکان شما قرار خواهیم داد. (چنانچه داستانی مورد علاقه فرزندتان است، آن‌را برای ما ارسال کنید تا فایل صوتی آن کتاب را تهیه کرده و در سایت قرار دهیم)

از دیگر برنامه‌های ما در این هفته:

  • شعر کودکانه‌ای در حوزه ورزش کودک (یوگای کودک) به همراه تصاویر
  • دو انیمیشن با محوریت موضوعی کودکانِ کمرو و خجالتی
  • انیمیشنی جذاب برای تشویق کودکان به تلاش
  • انیمیشن‌های انگلیسی آموزشی بسیار جذاب
  • کلیپ کاردستی
  • موسیقی کودک
  • و همچنین شعر کودکانه با صدای زیبای کودکان. (شما هم می‌توانید شعرهایی که کودکانتان با زبان شیرین خود می‌خوانند برای ما ارسال کنید تا با نام کودک دلبندتان درسایت و تلگرام و اینستاگرام ما قرار بگیرد.)

پی‌نوشت: لطفا  جهت ارسال فایل صوتی و نام فرزند خود به آیدی ادمین تلگرام رعنااستوری@ranastory_admin  مراجعه کنید .

ما همواره تلاش می کنیم مقاله‌ها و داستان‌های صوتی  مناسب برای کمک به حل دغدغه‌های شما والدین عزیز و کودکانتان ارایه دهیم. لطفا با پیشنهادات و نظرات خود ما را در ساختن جامعه‌ای بهتر و سالم‌تر برای کودکان یاری کنید.

زندگی شادتر و بهتر برای کودکان این سرزمین آرزوی ماست.

رعنااستوری

دوست خوب بچه ها، همراه خوب والدین

5 شهریور 97

 

دیدگاهتان را درج کنید

11 − 7 =