رعنا استوری

کودک و فضای مجازی _ قسمت آخر

در مقاله کودک و فضای مجازی می‌خوانیم

 

6.Safe Search Kids

کودک و فضای مجازی

 

این مرورگر نه تنها یک طراحی بسیار رنگارنگ دارد، بلکه بیش از یک مرورگر برای بچه‌ها کاربرد دارد. برای آموزش ریاضی کودکان می‌توانند از آن کمک بگیرند و همچنین نکاتی را درباره نحوه برخورد با سوء استفاده اینترنتی و نحوه ارسال تصاویر به صورت آنلاین مطالعه کنند..

این مرورگر توسط جستجوی ایمن گوگل طراحی شده است بنابراین شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که بچه های شما به محتوای نامناسب دسترسی ندارند. در این مرورگر گزینه‌ای وجود دارد تا بچه ها بتوانند از بهترین وب‌سایت‌ها بازدید کنند..

7.K9 Web Protection Browser for iOS

کودک و فضای مجازی

 

اگر گوشی و یا وسیله ای که کودک شما از آن استفاده می کند، سیستم 3آی او اس دارد، قطعا این مرورگر از بهترین گزینه‌ها برای شماست. با استفاده از این مرورگر کودک به سایت‌هایی که محتویات نامناسب دارند، دسترسی نخواهد داشت.  به عنوان مثال، برهنگی، محتوای افراطی، خشونت، نفرت، نژادپرستی و غیره را  این مرورگر مسدود خواهد کرد.

همچنین سایتهای بالقوه مخرب را برای فیشینگ، اجتناب از پروکسی، اثرات جاسوسی و محتوای مشکوک فیلتر می‌کند. هنگامی که شما یک موضوع را جستجو می کنید، مرورگر (درست در زیر نوار جستجو) تعداد و نام سایت‌ها و فضاهایی که مسدود می‌شوند و دارای اشکال هستند، نشان می دهد.

8.Kidoz

کودک و فضای مجازی

نه تنها یک مرورگر برای بچه‌ها، بلکه یک فضای تبلیغاتی است، بلکه امکان خرید درون برنامه‌ای نیز دارد و کلیپ‌ها و برنامه‌های مخصوص کودکان در آن هر روز به روزرسانی می‌شود.

برای استفاده از این بخش شما باید اول مبلغی را شارژ کنید تا کودکتان امکان خرید درون برنامه داشته باشد .

در این مرورگر شما قادر هستید هر قسمت و بخشی را که تمایلی به آن ندارید غیر فعال کنید.

 

9-sandbox web browser for ios

کودک و فضای مجازی

پس از نصب این مرورگر بر روی دستگاه خود، کودک شما فقط قادر است از سایت‌هایی استفاده کند که در لیست سفید قرار دارند. شما باید پس از نصب مرورگر به قسمت تنظیمات بروید و سایت‌هایی که تمایل دارید فرزندتان ببیند وارد کنید. شما می توانید به 4یو آر ال بروید و روی لیست سفید علامت بزنید. در این قسمت شما می توانید 13 سایت وارد کنید.

10-safe enternet browser for kids for and

کودک و فضای مجازی

با توجه به امکانات این مرورگر و اینکه به شما اجازه حذف و اضافه کردن بخش‌های مورد علاقه‌تان را می‌دهد، شما مدت زیادی می‌توانید آنرا در اختیار فرزندتان قرار دهید. این مرورگر همراه با سه سایت از پیش نصب شده برای کودکان مانند .هواپیماهای کاغذی شگفت‌انگیز، لگو و … مدت زیادی نیاز شما و فرزندتان را راضی می‌کند.

برای ایجاد هر‌گونه تغییر، باید یک پین ایجاد کنید و آن را با هر تغییری که ایجاد می‌کنید ،وارد کنید.

برای جستجوی یک سایت و برای افزودن، فقط از مرورگر برنامه استفاده کنید و روی علامت + در بالا سمت راست ضربه بزنید..

قسمت قبلی

دیدگاهتان را درج کنید

4 × سه =