رعنا استوری

کودک و فضای مجازی _ قسمت اول

کودک و فضای مجازی

کودک و فضای مجازی

اگر شما کودکی در خانه و یا اطراف خود داشته باشید قطعا شاهد کنجکاوی او در فضای مجازی بوده اید. کودکان بسیار باهوش و کنجکاوند، پس ممکن است اگر در فضای مجازی رها شوند، به صدمات جبران ناپذیری مبتلا شوند.طبیعتا نباید کودک خود را کلا از کامپیوتر، اینترنت و سایر فضاهای مجازی و مدیایی دور کنید، بلکه فقط کافی‌ است هوشمندانه عمل کنید.

کودک و فضای مجازی

سعی کنید به جای یک پدر ومادر مستبد، یک پدر و مادر باهوش و آگاه باشید و کودک خود را در یادگیری صحیح دانش و استفاده درست از تکنولوژی حمایت کرده و برای دنیای آینده آماده کنید.

 همه ما می دانیم که اینترنت شامل اطلاعات گسترده  و مفید است، اما همچنین می‌تواند یک مکان خطرناک برای یک کودک باشد.

کودک و فضای مجازی

با استفاده از این مرورگرهای دوست داشتنی کودک، بچه های شما مجبور نیستند ،محتوایی را که برای دیدن آن آماده نیستند، بیابند. کافی است فقط یک مرورگر کودک درست برای فرزند دلبندتان نصب کنید تا ضمن دور نگه داشتن فرزندتان از محتوای ناسالم و نامناسب، امکان یادگیری تکنولوژی و علم را برای او فراهم آورید.

مقاله زیر ده مرورگر برتر برای کودک را نام برده و اندکی در مورد آنها توضیح داده است. در ابتدای هر بخش با کلیک بر روی نام مرورگر، آن را مشاهده و لینک دریافت مرورگر مربوطه را ببینید و با توجه به نوع دستگاه و وسیله‌ای که فرزندتان از آن استفاده می‌کند، مرورگر مناسب را دانلود کنید.

رعنااستوری

دوست خوب بچه ها، همراه خوب والدین

منبع: Make tech easier

مترجم: رعنا جعفری

4 شهریور 97

قسمت بعدی

شما می‌توانید فایل صوتی مقاله کودک و فضای مجازی را با کلیک بر نام آن، بشنوید.

 

دیدگاهتان را درج کنید

5 × سه =