درباره رعنااستوری

رعنااستوری

به رعنااستوری خوش آمدید.

ما اینجاییم به پدرها و مادرها کمک کنیم کودکانی شادتر و سالم‌تر داشته باشند، تا مسیر زندگی را خوشبخت‌تر و موفق‌تر طی کنند.

لوگو رعنااستوری

رعنااستوری چیست؟

رعنااستوری با هدف ترجمه و قصه‌خوانی برای کودکان در جهت رفع مشکلات تربیتی و سرگرمی آن‌ها به‌وجود آمد.

روانشناسان و پژوهشگران و رفتاردرمان‌گران کودک معتقدند که عواملی نظیر زندگی ماشینی و اضطراب‌های شهری، تغذیه ، شرایط زیست محیطی وتغییرات ناشی از تنش‌های موجود در بدنه خانواده‌ها، کودکان عصر امروز را دچار مشکلات محیطی وروانشناختی متعدد کرده ‌است.

روان‌شناسان و پژوهشگرانی که در زمینه کودک فعالیت می‌کنند، برای رفع مشکلات کودکان کتاب‌خوانی و استفاده غیرمستقیم از مفاهیم داستانی را توصیه می‌کنند. راه‌حلی جذاب، توام با تفنن برای کودکان که قادر خواهد ‌بود به طور ناخوداگاه و ضمنی بسیاری از مشکلات رفتاری و اخلاقی در کودکان را حل کند.  

رعنااستوری با حمایت، همکاری و پشتیبانی شرکت رویای سبز نرم‌افزارهای آینده توانسته است که کتابخانه‌ای صوتی و تصویری برای کودکان 2 تا 8 سال ایجاد کنیم تا با کمک آن قصه‌ها و کتاب‌ها، به طور ضمنی مشکلات و مسایل دوران رشد کودکان رفع شود. مسایلی نظیر دستشویی رفتن، ترس، شاد‌ نبودن، عدم تمایل به کار گروهی، مشکلات دوستیابی، اعتماد به نفس، خلاقیت و . . . بسیاری چیزهای دیگر که اگر در کودکی به آن‌ها توجه شود، قطعا قابل حل خواهند بود و کودک را در بزرگسالی  توانمندتر، شادترو موفق‌تر می‌کند. در این راستا نیم نگاهی هم به کودکان سنین بالاتر داشتیم.

امروز در بخش کتابخانه‌ی صوتی و تصویری آنلاین، اپلیکیشن رعنااستوری در دسترس شما همراهان عزیز قراردارد. در این اپلیکیشن برترین کتاب‌های مصور کودک دنیا برای نخستین بار ترجمه و صوتی می‌شوند و به همراه متن انگلیسی و تصاویر زیبا در اپلیکیشن رعنااستوری قرار می‌گیرند.

از سویی دیگر کتاب‌های موجود در بازار کتاب کودک ایران، برای کودکان به صورت صوتی درآمده و فایل صوتی آن در سایت و سایر فضاهای مجازی رعنااستوری قرار داده می‌شود.

برای حمایت بیشتر از والدین  تیم رعنااستوری تلاش کرده تا محتوای سالم و مفید برای خانواده‌ها تهیه کند. در این راستا مقاله‌های کاربردی و مفیدی از برترین رفرنس‌ها و منابع انگلیسی ترجمه کرده و در سایت رعنااستوری قرار می‌دهد.

در بخش تفنن و انیمیشن، تیم رعنااستوری تلاش می‌کند تا با ایجاد فضایی امن و مناسب، انیمیشن‌، کاردستی، موسیقی آموزنده در فضاهای مجازی خود قرار دهد.

هم اکنون رعنااستوری مجموعه‌ای آموزنده و مفید برای والدین و کودکان است. ما باور داریم که می‌توانیم با حمایت و یاری یکدیگر، کودکانی شادتر و سالم‌تر داشته باشیم.

رعنا جعفری

18 بهمن 1397

ارتباط با ما

خط تلفن مستقیم ارتباط با ما:

09015769995

آیدی تلگرام برای ارتباط با ادمین تلگرام:

@ranastory_admin

امور پشتیبانی و تبلیغات:

شرکت رویای سبز نرم‌افزارهای آینده


همچنین می‌توانید با دایرکت اینستاگرام @ranastory.ir  با ما در تماس باشید.

فضاهای مجازی رعنااستوری

telegram ranastory تلگرام رعنااستوری

اپلیکیشن رعنااستوری ios

اپلیکیشن رعنااستوری اندروید

instagram ranastory اینستاگرام رعنااستوری

aparat ranastory آپارات رعنااستوری

twitter ranastory توییتر رعنااستوری

facebook ranastory فیسبوک رعنااستوری

 

شما همراهان عزیز رعنااستوری می‌توانید با پر کردن فرم زیر نظرات و پیشنهادات سازنده خود را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را درج کنید

شش − چهار =