رعنا استوری

به رعنا استوری خوش آمدید.

ما اینجاییم به پدرها و مادرها کمک کنیم کودکانی شادتر و سالم‌تر داشته باشند، تا مسیر زندگی را خوشبخت‌تر و موفق‌تر طی کنند.

لوگو رعنا استوری

رعنا استوری چیست؟

رعنا استوری با هدف ترجمه و قصه‌خوانی برای کودکان در جهت رفع مشکلات تربیتی و سرگرمی آن‌ها به‌وجود آمد.

روانشناسان و پژوهشگران و رفتاردرمان‌گران کودک معتقدند که عواملی نظیر زندگی ماشینی و اضطراب‌های شهری، تغذیه ، شرایط زیست محیطی وتغییرات ناشی از تنش‌های موجود در بدنه خانواده‌ها، کودکان عصر امروز را دچار مشکلات محیطی وروانشناختی متعدد کرده ‌است.

روان‌شناسان و پژوهشگرانی که در زمینه کودک فعالیت می‌کنند، برای رفع مشکلات کودکان کتاب‌خوانی و استفاده غیرمستقیم از مفاهیم داستانی را توصیه می‌کنند. راه‌حلی جذاب، توام با تفنن برای کودکان که قادر خواهد ‌بود به طور ناخوداگاه و ضمنی بسیاری از مشکلات رفتاری و اخلاقی در کودکان را حل کند.

رعنا استوری توانسته است که کتابخانه‌ای صوتی و تصویری برای کودکان ۲ تا ۸ سال ایجاد کنیم تا با کمک آن قصه‌ها و کتاب‌ها، به طور ضمنی مشکلات و مسایل دوران رشد کودکان رفع شود. مسایلی نظیر دستشویی رفتن، ترس، شاد‌ نبودن، عدم تمایل به کار گروهی، مشکلات دوستیابی، اعتماد به نفس، خلاقیت و . . . بسیاری چیزهای دیگر که اگر در کودکی به آن‌ها توجه شود، قطعا قابل حل خواهند بود و کودک را در بزرگسالی  توانمندتر، شادترو موفق‌تر می‌کند. در این راستا نیم نگاهی هم به کودکان سنین بالاتر داشتیم.

امروز در بخش کتابخانه‌ی صوتی و تصویری آنلاین، اپلیکیشن رعنا استوری در دسترس شما همراهان عزیز قراردارد. در این اپلیکیشن برترین کتاب‌های مصور کودک دنیا برای نخستین بار ترجمه و صوتی می‌شوند و به همراه متن انگلیسی و تصاویر زیبا در اپلیکیشن رعنا استوری قرار می‌گیرند.

از سویی دیگر کتاب‌های موجود در بازار کتاب کودک ایران، برای کودکان به صورت صوتی درآمده و فایل صوتی آن در سایت و سایر فضاهای مجازی رعنا استوری قرار داده می‌شود.

برای حمایت بیشتر از والدین  تیم رعنا استوری تلاش کرده تا محتوای سالم و مفید برای خانواده‌ها تهیه کند. در این راستا مقاله‌های کاربردی و مفیدی از برترین رفرنس‌ها و منابع انگلیسی ترجمه کرده و در سایت رعنا استوری قرار می‌دهد.

در بخش تفنن و انیمیشن، تیم رعنا استوری تلاش می‌کند تا با ایجاد فضایی امن و مناسب، انیمیشن‌، کاردستی، موسیقی آموزنده در فضاهای مجازی خود قرار دهد.

هم اکنون رعنا استوری مجموعه‌ای آموزنده و مفید برای والدین و کودکان است. ما باور داریم که می‌توانیم با حمایت و یاری یکدیگر، کودکانی شادتر و سالم‌تر داشته باشیم.

علامت تجاری رعنااستوری به شماره ۳۳۰۴۴۵-۹۸/۰۳/۰۸ با مدت اعتبار ده ساله ثبت گردید.

این علامت به عنوان برند تجاری در وب سایت اطلاع رسانی رعنااستوری (www.ranastory.com) و اپ رعنااستوری مورد استفاده قرار گرفته است.

رعنا جفری

۱۸ بهمن ۱۳۹۷

  نوروز ۱۴۰۰ مبارک
  منتظر شنیدن پیشنهادات و انتقاداتون هستیم

  رعنا استوری دوست بچه ها و همراه بزرگ ترها است لطفاْ ما رو از شنیدن پیشنهادات و یا انتقادات سازندتون محروم نکنید و ما رو در مسیری که در اون قدم بر میداریم همراهی کنید 

  دیدگاه (01)

  1. Sanaz nemati
   9 مهر 1398

   پوشک گرفتن بچه