افزایش قدرت دست در کودکان (فایل صوتی)

هزاران درود بر همراهان همیشگی رعنا استوری

در هفته‌ی گذشته مقاله‌ای کاربردی با عنوان 35 فعالیت تقویت دست برای کودکان در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. فایل صوتی این مقاله را که در سه بخش تهیه کردیم، در اختیار شما قرار می‌دهیم. 

پیشنهاد می‌کنیم که علاوه بر گوش دادن به فایل صوتی به مقاله اصلی در سایت رعنا استوری مراجعه کنید و از تصاویر و کلیپ‌هایی که برای درک بیشتر مطالب قرار داده شده استفاده کنید. برای دسترسی به متن هر قسمت از فایل‌های صوتی کافی است بر روی کلمه‌های (بخش اول ، بخش دوم و بخش سوم در هر بخش کلیک کنید.)

افزایش قدرت دست در کودکان (فایل صوتی)

در بخش اول فایل صوتی پیشگفتار مقاله و دسته اول فعالیت‌های تقویت دست برای کودکان به نام فعالیت‌های تحمل وزن به تفکیک بیان شده است. شما می‌توانید فایل صوتی را  اینجا گوش کنید و یا دانلود کنید.


افزایش قدرت دست در کودکان (فایل صوتی)

 

در بخش دوم فایل صوتی، بخش دوم فعالیت‌های تقویت دست برای کودکان، یعنی فعالیت‌ها و بازی‌های هول دادنی و کشیدنی به تفکیک توضیح داده شده است. شما می‌توانید فایل صوتی را اینجا گوش کنید و یا دانلود کنید.


افزایش قدرت دست در کودکان (فایل صوتی)

در بخش سوم فایل صوتی، بخش سوم فعالیت‌های تقویت دست برای کودکان، فعالیت‌های فشار دادن برای شما توضیح داده ‌شده است. شما می‌توانید فایل صوتی این بخش را در اینجا گوش کنید ویا دانلود کنید.


منبع مقاله :

  hand-strength-35-fun-activities-for-kids

ترجمه و بازنویسی: رعنا جعفری

دیدگاهتان را درج کنید

19 − 4 =