رعنا استوری امروز چیست؟

رعنا استوری

رعنا استوری امروز چیست؟

هزاران درود بر همراهان همیشگی رعنا استوری

از اینکه این مدت همراه ما بودید، و اعتمادتون بی‌نهایت سپاسگزاریم. رعنا استوری را با هدف حمایت از والدین و داشتن کودکانی شادتر و سالم‌تر بنا نهادیم. مطابق و در راستای این هدف تا امروز مقاله‌هایی برای شما والدین عزیز، انیمیشن‌های آموزشی و قصه‌های صوتی ویژه کودک در سایت قرار داده‌، همچنین برترین کتاب‌های مصور روز دنیا را ترجمه کرده و در اپلیکیشن رعنا استوری قرار‌ داده‌ایم.

  • مقاله‌‌هایی که ما هر هفته در سایت قرار می‌دهیم، از میان به‌روزترین و بهترین مقاله‌های پرورش کودک انتخاب و ترجمه می‌شوند و برای استفاده شما والدین در سایت رعنا استوری قرار می‌گیرند.
  • انیمیشن‌هایی که در سایت قرار می‌گیرند، عموما آموزشی بوده و هر کدام آموزشی خاص برای کودکان در بردارند. همانند آموزش مسواک زدن، فصل‌ها، رنگ‌ها، کشورها و…
  • در بخش قصه صوتی ما دو هدف را دنبال می‌کنیم.
  1. تهیه و در دسترس قرار دادن فایل صوتی از داستان‌ها و کتاب‌هایی که در کشور ایران وجود دارد. در راستای این هدف هر روز یک قصه صوتی در سایت رعنا استوری، تلگرام، اینستاگرام و فیسبوک ما قرار می‌گیرد.
  2. تهیه و در دسترس قرار دادن جدیدترین و آموزنده‌ترین کتاب‌های روز دنیا برای کودکان ایران‌ زمین. در راستای این هدف، اپلیکیشن تخصصی کتابخانه صوتی رعنا استوری را طراحی کردیم که هم‌اکنون از کافه بازار قابل دانلود است. با دانلود اپلیکیشن رعنا استوری شما به جدیدترین داستان‌های مصور دنیا برای کودکان دسترسی خواهید داشت، که هر کدام از این کتاب‌ها، اشاره به مشکلات روز کودک دارد و مهارت‌های زندگی را به کودکان آموزش می‌دهند. هر هفته کتاب مصور جدیدی به این مجموعه اضافه خواهد شد.

بر مبنای درخواست و تقاضای شما عزیزان، در طول این هفته ما چکیده و لینک تمام مقاله‌هایی که تا امروز در سایت قرار دادیم و لیستی از قصه‌های موجود در سایت و اپ را به تفکیک قرار می‌دهیم. امیدواریم که برای شما مفید باشد و بتوانید از آنها استفاده کنید.

پی‌نوشت: شما می‌توانید زیر همین پست، آیدی ادمین تلگرام رعنا استوری ، فیسبوک و یا اینستاگرام رعنا استوری موضوعات مورد نظر خود برای مقاله‌ها و یا کتاب‌های مورد علاقه فرزندتان را مطرح کنید تا تیم رعنا استوری اقدام به تهیه وقرار دادن آنها نماید.

هدف ما داشتن کودکانی شادتر و سالم‌تر است، با نظرات و پیشنهادات خود ما را در ادامه این راه یاری کنید.

رعنا جعفری

27 آبان 1397

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را درج کنید

11 − یک =