صحبت‌های رعنا، خالق و ایده‌پرداز رعنا استوری

صحبت‌های رعنا، خالق و ایده‌پرداز رعنا استوری و قصه‌های رعنا منتشر شد.

هزاران درود بر همراهان همیشگی رعنا استوری

یکی بود یکی نبود، رعنا دختر قصه‌مون تنها نبود. یه تیم بود به اسم رعنا استوری با یه عالمه دوست خوب برای بچه‌ها. یه تیم که همه‌شون بچه‌ها رو دوست دارند و روز و  شب برای خوشحال کردنشون تلاش می‌کنند.

حالا دیگه رعنا استوری یه سایت داشت و یه اپ. فکر کنم وقتشه که از سایتمون بیشتر بگم.

سایت رعنا استوری جاییه که  یه عالمه قصه قشنگ برای بچه‌ها توش هست و هرشب یه قصه جدید بهش اضافه می‌شه. یه عالمه انیمیشن آموزشی مفید و قشنگ برای بچه‌ها توش هست و هر شب یه انیمیشن  هم بهش اضافه می‌شه.

تازه یه عالمه مقاله‌های کاربردی و مفید پرورش کودک توش قرار داره. مقاله‌هایی که تو هیچ سایت و منبع دیگه‌ای نیست. البته سایت زیر مجموعه هم داره.

1.آپارات رعنا استوری که تمام انیمیشن‌ها توی اون وجود دارند و یه محیط کاملا سالم و امن برای بچه‌هاست. می‌تونید بدون نگرانی گوشی یا لپتاپ رو به  کودکتون بدید تا توی آپارات رعنا استوری انیمیشن ببینه.

2.تلگرام رعنا استوری که انیمیشن‌ها و قصه‌ها در اون به طور کامل قرار می‌گیره و هر روز یه بخشی از مقاله‌های مفید پرورش کودک رو هم می‌تونید در تلگرام ببینید.

3.اینستاگرام رعنا استوری  که بخشی از محتوای سایت در اون قرار می‌گیره. علاوه بر این لینک و میان‌بر تمام مطالب در استوری‌ها هست و کافیه روی هر استوری برید تا شما رو به مطلب مورد نظرتون برسونه.

و اما سوپرایز خیلی خیلی خاص ما

برای همه‌ی کودکان

اپلیکیشن قصه های رعنا ranastory  اولین کتابخانه صوتی و تصویریه مخصوص کودکانه که برترین و جدیدترین کتاب‌های دنیا در اون به صورت صوتی و تصویری قرار گرفته. تازه هر هفته یه قصه جدید هم به مجموعه این کتاب‌ها اضافه می‌شه.

ما از صمیم قلب بهترین آرزوها رو برای کودکان داریم. لطفا با نظرات و پیشنهادات خود ما را در ادامه این راه یاری کنید.

رعناجعفری

28 مهر

قصه صوتی مرتبط

دیدگاهتان را درج کنید

پنج × 1 =